Reklam

2018 Chicago Otomobil Fuarı Açıldı

2018 Chicago Otomobil Fuarı Açıldı
2018 Chicago Otomobil Fuarı Açıldı admin
Bu içerik 28 kez okundu.
Reklam

Kuzey Amerika’nın ve dünyanın en önemli otomobil fuarlarından birisi olan Chicago otomobil fuarı ziyaretçilere kapılarını açtı. Birbirinden farklı marka ve modelleri sergileyen bu fuara ilgi oldukça fazla.

Sergilenen Araçlar

110. kez düzenlenen bu fuar artık klasikleşmiş bir gelenek haline geldi. Bu fuarda sergilenen araçların bazıları henüz Türkiye’de bulunmazken bazıları da hali hazırda satılmaktadır.

Ancak fuarın asıl hedefinin Amerika otomobil pazarı olduğunu da belirtmek gerekir. Birbirinden güzel araçların sergilendiği bu fuarda toplamda bin civarında aracın bulunduğunu ifade edebiliriz.

100 bin metrekare gibi devasa bir alanda sergilenen araçlar şıklıkları ve donanımları ile de görenleri büyülemeyi başarıyor.

Fuarda sergilenen markalardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Porsche, Audi, Volkswagen, Nissan, Lexus, Maserati, Cadillac, Mercedes ve diğer markalar.

Bu fuarda sadece günlük kullanım için tasarlanmış araçlar değil özel amaçlı tasarlanmış araçlar da sergilenmektedir. Bu kapsamda karda gidebilen araçları sayabiliriz.

Bunun yanı sıra Hollywood temalı araçları da farklı bir örnek olarak verebiliriz.

19 Şubat tarihi itibariyle sona eren bu fuarı 1 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği tahmin edilmektedir. Fuar, otomobil sektörünün nabzını tutmayı her seferinde başarmaktadır.

Dünya genelinden gelen kişilerin ziyaret ettiği bu fuar böylelikle otomobil sektörüne de ufuk çizmektedir.

Birbirinden farklı tasarımlar ve araçlar ile adeta ziyaretçilerin nutku tutulmakta ve hayranlıkla araçları izlemektedirler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye’de En Çok İhracat Yapan Otomobil Markaları Belli Oldu
Türkiye’de En Çok İhracat Yapan Otomobil Markaları Belli Oldu
Ford Ka+ Active Modeli Görücüye Çıkarıldı
Ford Ka+ Active Modeli Görücüye Çıkarıldı